U subotu, 22.4. u Kutini je održano 1. kolo HALS-a za limačice i limače.
Kiara Delić pobijedila je u skoku u dalj za limačice sa rezultatom 4.11m dok je u utrci na 60m osvojila brončanu medalju sa rezultatom 9,04.
Srebrne medalje osvojili su: Andrija Križanac (200m i skok u dalj), Mia Bešlić (60m i skok u dalj), Karla Jurkovac (60m), Ema Oraščanin (200m), Paola Delić (vortex).
Štafeta limača 4x60m u sastavu Jakovac, Jajčević, Mihalina, Križanac osvojila je drugo mjesto sa rezultatom 38,96.
Štafeta limačica 4x60m u sastavu Bešlić, Delić P., Delić K., Oraščanin osvojila je zlatnu medalju sa rezultatom 35,33.