
Zagreb – 14.prosinca 2016.- U trofejnoj dvorani AK Dinamo – Zrinjevac održana je svečanost dodijele nagrada i plaketa za najbolje atletičare kluba u 2015 i 2016. godini. U uvodnoj riječi sve nazočne pozdravio je predsjednik kluba g. Marijan Hanžeković.
Od ove godine klub nagrađuje i kategorije limača i limačica te mlađih kadeta i kadetkinja, kao i najbolje veterane kluba. Posebno su nagrađeni dugogodišnji legendarni članovi našeg kluba, a cvijećem dobrodošlice pozdravljene su i najbolje prinove za iduću sezonu, poput Dolores Čosić i Bojane Bjeljac. Dugogodišnji član kluba g. Ivo Martinko tradicionalno je dodjelio i novčane nagrade najistaknutijim članovima za ovu sezonu, Lora Ontl, Marija Tolj, Martin Marković i Matija Gregurić.
Dobitnici po kategorijama su : 2016
limačica- Josipa Hriberski, limač – Luka Doljanin, mlađa kadetkinja – Lucija Grd, mlađi kadet – Ian Hriberski, kadetkinja – Natalija Švenda, kadet – Jura Prugovečki, mlađa juniorka – Lora Ontl, mlađi junior – Filip Mrčić, juniorka – Marija Tolj, junior – Daniel Buhin, mlađa seniorka – Paola Borović, mlađi senior – Matija Gregurić, seniorka – Matea Parlov, senior – Nedžad Mulabegović, veteranke- Ivona Jerković, Ana Mrčić
Dobitnici po kategorijama za 2015:
kadetkinja – Tara Dražić, kadet – Leo Bilman, mlađa juniorka – Marija Tolj, mlađi junior – Juraj Pavlek, juniorka – Anamari Kožul, junior – Martin Marković, mlađa seniorka – Paola Borović, mlađi senior – Antonio Nikolić Malora, seniorka – Matea Parlov, senior – Marin Premeru
Posebnu plaketu dobio je i dugogodišnji šef struke g. Milan Orešković.
Nakon zajedničkog slikanja uslijedio je tradicionalni domjenak u ugodnoj atmosferi.



Bilman, Dražić, Švenda, Prugovečki






