Dvije pobjede naših atletičarki na Sveučilišnom prvenstvu Zagreba

Atletičarke našeg kluba dominirale su na Sveučilišnom prvenstvu Zagreba.

Osvojile su, tako, sva tri prva mjesta u skoku u dalj – Paola Borović pobijedila je s 5.93 metara, Tara Glaser bila je druga s 5.48, što je njezin osobni rekord, dok je Tihana Jeletić s 5.28 zauzela treće mjesto.

Tihana Jeletić je, osim toga, sa 170 cm pobijedila u skoku u vis.