Natalija Švenda osvojila je zlato na 100 metara prepone na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za mlađe seniorke i seniore u Rijeci.
Naša atletičarka je do pobjede i zlata došla rezultatom 15.34. Natalija je ovom zlatu dodala i srebro u utrci na 400 metara prepone (1:06.53).
Srebrne medalje su u Rijeci osvojili još i Ema Cetušić Jakopović u skoku s motkom (3.50) i Dominik Guštin na 100 metara (11.23). U toj utrci do bronce je došao Luka Kuprešak (11.28).
Brončani su bili još Tomislav Novosel na 5000 metara (15:22.89), Marin Franić u troskoku (12.05), Danijel Buhin u skoku s motkom (4.50) te obje štafete 4×100 metara. Lana Cipek, Marta Lugarić, Natalija Švenda i Tara Dražić do bronce su došle s 51.97, a Dominik Guštin, Nikola Novosel, Dominik Sesvečan i Luka Kuprešak s 44.20.
Rezultati Mlađeseniorskog prvenstva Hrvatske>>>




