U nedjelju, 8. svibnja održan je atletski miting u Ćupriji, Srbija. Na natjecanju su nastupili naši dugoprugaši i ostvarili sjajne rezultate. Nino Jambrešić pobijedio je u memorijalnoj utrci Vera Nikolić na 800m sa rezultatom 1:55.24s ispred Miloša Milosavljevića (1:56.88s) i Veljka Doma (1:57.07s). Tomislav Novosel u utrci na 3000m osvojio je drugo mjesto sa rezultatom 8:27.75s, a brži od njega bio je Elzan Bibić koji je 3000m istrčao za 8:13.98s. U istoj utrci Vito Alpeza osvojio je osmo mjesto sa rezultatom 9:09.57s.
Čestitke našim atletičarima i njihovim trenerima.
Fotografije možete pogledati OVDJE