DIJAMANTNA LIGA (DOHA): Paola Borović skočila novi osobni rekord

U petak 13. svibnja održan je miting Dijamantne lige u Dohi, najelitnija serija mitinga u atletici. 

Prvi put na takvom mitingu nastupila je naša Paola Borović koja je skočila novi osobni rekord u troskoku. Paola je popravila svoj rekord za 3 centimetra i on sada iznosi 13.64m. Osvojila je deveto mjesto. 

Pobjedu je odnijela četvrta sa Olimpijskih igara i srebrna sa svjetskog prvenstva u Dohi, Shanieka Ricketts sa rezultatom 14.82cm. Drugo mjesto osvojila je srebrna sa svjetskog dvoranskog prvenstva u Beogradu, ukrajinka Maryna Bekh-Romanchuk sa rezultatom 14.73cm dok je treće mjesto pripalo Thei Lafond sa rezultatom 14.46cm.

Čestitke Paoli i njenom treneru na sjajnom otvaranju sezone i želimo im još puno dobrih rezultata i nastupa na velikim natjecanjima.