Drugog dana prvenstva Hrvatske za juniore i juniorke osvojeno je ukupno 11 medalja. Ukupna bilanca nakon dva dana natjecanja je 21 osvojena medalja od toga 6 zlatnih, 6 srebrnih i 9 brončanih medalja. Čestitke svima , na medaljama, normama za velika natjecanja, osobnim rekordima i plasmanima kao i njihovim trenerima.
Vita Barbić je svoju drugu zlatnu medalju osvojila u bacanju koplja sa 54,40m. Vita je u bacanju kugle bila druga sa 12,24m dok je Eva Pavković bila treća sa 11,76m
Tina Polić bila je najbrža na 400m prepone te je s rezultatom 60,68 ispunila normu za juniorsko SP .
Luka Vukobratović je bio uvjerljivi pobjednik utrke na 800m s rezultatom 1:52,92 dok je Vinko Ɓučanac bio zlatni u bacanju kladiva s osobnim rekordom 52,09m
Štafeta 4x400m Krstić, Sesartić, Didović i Polić bila je druga sa 3:47,28.
Dvije srebrne medalje osvojili su s osobnim rekordima Luka Supina Pomper u troskoku sa 13.98m i Jakov Bosančić u skoku s motkom od 3,60m
Brončani na 3000m zapreke bio je Matej Toth sa 11:07,59.
Broncu je osvojio i David Tomić u bacanju diska sa osobnim rekordom 35,69m.
Normu za EP za mlađe juniorke ispunila je Nina Dražin na 200m gdje je bila 4.s osobnim rekordom 25,00