Zagreb – 7. lipnja 2015 –
ČAROBNI DAN!!
7.6.2015. godine (NEDJELJA) uistinu je bio čaroban…
U parku Maksimir organiziran je 1. ČAROBNI DAN u Hrvatskoj. Smisao čarobnog dana je pružiti obiteljima mogućnost da slobodno vrijeme provedu aktivno u prirodi, kao i omogućiti nadarenoj djeci slabijeg imovinskog stanja besplatno pohađanje izvanškolskih aktivnosti. Pored mnogobrojnih kreativnih, glazbenih, plesnih i sportskih (judo, streljaštvo, klizanje, odbojka, badminton, slobodno penjanje, aikido… ) radionicama sudjelovao je i naš klub.
Jedini smo atletski klub u gradu Zagrebu koji se odazvao ovoj humanitarnoj i plemenitoj manifestaciji na što smo uistinu ponosni. Svojim znanjem, stručnošću, pristupačnošću razveselili smo, motivirali i zainteresirali veliki broj mališana za aktivnost. Za njih smo pripremili sportsku radionicu pod nazivm ATLETIKA KROZ IGRU. Gađali smo čunjeve, bacali vortex, trčali preko prepona, provlačili se kroz obruče, prolazili zahtjevne poligone…
Kako bismo sa vama podjelili djelić atmosfere u prilogu vam savljamo nekoliko fotografija. UŽIVAJTE!! J
ZAHVALJUJEM KOLEGAMA TOMISLAVU KAŠNARU I VIKTORU BANKINU NA POMOĆI OKO ORGANIZACIJE I PROVEDBE.
VODITELJICA ATLETSKE IGRAONICE: Lucija Kolić, mag.cin.























