Dinamovci u akciji “Odvojeno skupljanje otpada – Mijenjamo navike!”

Atletičarke i atletičari Dinamo-Zrinjevca uključili su se u subotu 15. lipnja u edukativnu akciju “Odvojeno skupljanje otpada – Mijenjamo navike!” na tržnici Kvaternikov trg.

Cilj akcije bio osvještavanje javnosti o nužnosti sprečavanja nastanka otpada, odvojenog skupljanja otpada i odgovornog postupanja s otpadom. Dinamovci su tijekom akcije dijelili platnene vrećice kako bi naglasili važnost sprečavanja nastanka plastičnog otpada.