Pojedinačnim natjecanjem okončana je u Varaždinu ovogodišnja Hrvatska atletska liga sjever. Atletičarke i atletičari Dinamo-Zrinjevca HALS su zaključili sa sedam pobjeda.
Ponovno su najuspješnije bile mlađe kadetkinje s tri zlatne medalje. Osvojile su ih Josipa Hriberski u utrci na 400 metara (1:01,99), Vita Barbić u bacanju vortexa (56,72) i štafeta 4×100 metara (Josipa Hriberski, Neva Krmpotić, Luna Ramić, Klara Kapac) sa 54,13.
Pobjede su još ostvarili i Tonka Šinko na 400 metara u konkurenciji limačica (1:06,74), Juraj Pletikosa u bacanju kugle (16,10), Mihaela Periša u skoku u vis (1,55) te Mijo Radić u bacanju diska (46,01).
Atletičarke i atletičari su skupljali bodove kroz 7 kola u raznim atletskim disciplinama te u svim dobnim kategorijama. U konačnom zbroju svih rezultata AK Dinamo-Zrinjevac je ukupni pobjednik HALS-a za 2019. godinu!
Rezultati pojedinačnog HALS-a>>>





