Atletičarke Dinamo-Zrinjevca osvojile su prvo mjesto na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u Zagrebu. Dinamovke su do prvog mjesta došle sa 17.585 bodova, ispred atletičarki Agrama koje su sakupile 16.508 bodova.
U Kupu Hrvatske naše su atletičarke zauzele drugo mjesto s 329 bodova, iza Agrama s 464.5. Dinamo-Zrinjevac je drugi i u ukupnom redoslijedu Kupa (593), a drugi su ukupno i naši seniori (264). Naši su atletičari s 15.616 bodova zauzeli dugo mjesto i na Ekipnom prvenstvu.
Čak tri pojedinačne pobjede ostvarila je u dva dana natjecanja Bojana Bjeljac – na 1500, 3000 i 5000 metara, a tri pobjede ima i Sanjin Šimić – na 110 metara prepone, u troskoku i u štafeti 4×100 metara.
Marija Tolj očekivano je pobijedila u bacanju diska i kugle, a pojedinačne pobjede su na Kupu i Ekipnom prvenstvu Hrvatske ostvarili još i Anamari Kožul u bacanju kladiva, Dino Pervan u skoku u dalj, Zvonimir Ivašković na 100 metara (trčao i u pobjedničkoj štafeti), Paola Borović u troskoku, Matija Gregurić u bacanju kladiva i Ivan Katanušić u bacanju diska.
Rezultati Kupa i Ekipnog PH, 1. dan>>>
Rezultati Kupa i Ekipnog PH, 2. dan>>>

