Drugi dan Prvenstva nije bio ništa manje uspješan nego prvi. Dinamo-Zrinjevac završava Dvoransko prvenstvo Hrvatske za seniore kao klub sa najviše osvojenih medalja, ukupno 19 od čega 10 zlatnih, 7 srebrnih i dvije brončane.
Fantastično je bilo gledati drugu skupinu utrke na 800m. Od starta je poveo Marino Bloudek koji je na kraju u cilj ušao sa vremenom 1:48,21 što je njegov osobni rekord u dvorani, rekord Prvenstava Hrvatske u dvorani te klupski seniorski rekord u dvorani. Nino Jambrešić fantastičnim finishem je došao do srebrne medalje sa novim osobnim rekordom i novim klupskim juniorskim rekordom 1:50,84, a odmah iza njega Karlo Videka, brončani isto sa novim osobnim rekordom 1:51,34.
U ženskoj utrci na 60m prepone, očekivano Lucija Grd dolazi do naslova državne prvakinje sa rezultatom 8,22. Izgleda da Lucija ove sezone ne zna za spore utrke.
Bojana Bjeljac u utrci na 3000m istrčala je novi rekord Prvenstava Hrvatske u dvorani, 9:16,20 i osvojila zlatnu medalju, a odmah iza nje do srebra je dotrčala Sandra Šrut sa novim osobnim rekordom u dvorani 9:40,59.
Državna prvakinja postala je i Lucija Leko u bacanju kugle sa hitcem od 13.66m.
Tihana Jeletić je osvojila srebrnu medalju u skoku u vis sa preskočenih 175cm.
Olja Galić istrčala je novi klupski juniorski rekord u dvorani na 800m 2:11,74 i osvojila peto mjesto.
Ženska štafeta 4x400m u sastavu Josipa Cecić, Olja Galić, Klara Kapac, Veronika Drljačić osvojila je drugo mjesto sa rezultatom 3:47,73 što je novi klupski rekord za seniorke u dvorani.
Čestitke svima!