U atletskoj dvorani u Zagrebu održan je 9. Božićni skakački miting u spomen na trenera Željka Šobota.
Zbog rekordnog odaziva skakačica i skakača natjecanje u svim kategorijama trajalo je čak četiri sata. Ukupni pobjednik je Filip Mrčić iz Agrama koji je u kategoriji seniora jedini preskočio letvicu na visini 200 cm i osvojio prvo mjesto.
Kod skakačica u vis najbolja je bila Dinamova atletičarka Tihana Jeletić sa 169 cm.
Rezultati 9. Šobotovog memorijala>>>
