Kadeti Dinamo-Zrinjevca zauzeli su treće (124 boda), a kadetkinje četvrto mjesto (89) na Kupu Hrvatske održanom u Zagrebu. Dinamovci su četvrti i u ukupnom redoslijedu natjecanja (213), dok je prvo mjesto osvojio Agram (388).
Pojedinačne pobjede su ostvarili su Lovro Rosandić na 300 metara prepone (41.90), Vid Šupih-Kvaternik u bacanju koplja (51.81) i Klara Barbić u skoku u vis (1.67).
Po dvoje najboljih u svakoj disciplini izborilo je mjesto u reprezentaciji Hrvatske za petoboj nacija (Slovenija, Hrvatska, Češka, Mađarska, Slovačka) u Ptuju 28. rujna. Pored spomenutih, na tom će natjecanju iz našeg kluba, tako, nastupiti još i Lucija Grd na 100 metara prepone te Mijo Radić u bacanju kugle.
Rezultati Kadetskog kupa Hrvatske>>>
