Marija Tolj u Splitu do osobnog rekorda u bacanju diska

Na 6. Uskršnjem mitingu u Splitu atletičarke i atletičari Dinamo-Zrinjevca ostvarili su nekoliko vrlo dobrih rezultata.

Najbolja je bila Marija Tolj koja je s 59.69 metara postavila novi osobni rekord u bacanju diska. Time je potvrdila i prvo mjesto na europskim atletskim U23 ljestvicama.

Anamari Kožul bila je sa 67.86 bila druga u bacanju kladiva, Marina Banović je pobijedila u utrci na 400 metara prepone (1:04.39), Lea Bubalo bila je treća na 100 (13.09) i druga na 200 metara (26.76), Anita Miletić osvojila je drugo mjesto na 400 metara (57.53), dok je Nikola Novosel u istoj disciploni bio treći (53.45).

Rezultati 6. Uskršnjeg mitinga u Splitu>>>