Na svečanosti dodjele priznanja Sportskog saveza Grada Zagreba podijeljene su i nagrade sportašicama i sportašima mlađih dobnih uzrasta koji su na velikim međunarodnim natjecanjima osvajali odličja u 2019. godini.
Među laureatima je, tako, bila i naša atletičarka Marija Tolj, osvajačica zlatne medalje u bacanju diska na Europskom U-23 prvenstvu u švedskom Gävleu.
Čestitke Mariji!