U Zagrebu, 6. svibnja održano je 8. izdanje Prvenstva Hrvatske u štafetama. Naš klub osvojio je ukupno šest medalja, od čega dvije zlatne i četiri srebrne.
U seniorskoj štafeti 2x2x200 naš klub je imao dvije ekipe. Veronika Drljačić i Karlo Videka osvojili su zlatnu medalju sa rezultatom 3:52,98 dok su Olja Galić i Marino Bloudek zauzeli drugo mjesto (3:53,23).
Zlatnu medalju osvojila je i mlađe kadetska štafeta 100-200-300-400 m u sastavu Tonka Skender, Jana Pirš, Roza Sesartić, Lana Horak sa rezultatom 2:26,97.
Seniorske štafete 1200-400-800-1600m u muškoj i ženskoj konkurenciji osvojile su srebrne medalje. Muška u sastavu Nino Jambrešić, Karlo Videka, Vito Alpeza, Marino Bloudek sa rezultatom 10:17,77, a ženska u sastavu Dora Brzović, Josipa Cecić, Olja Galić, Sandra Šrut sa rezultatom 11:55,60.
Srebrnu medalju osvojila je i seniorska štafeta 4x200m u sastavu Jakob Ivan Košak, Lovro Rosandić, Arian Šumak, Martin Leopold (1:30,94).
Čestitke svima!