U subotu, 22. travnja u Zagrebu je održano Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi.
Naslov državne prvakinje osvojila je Sandra Šrut na 10 000m za seniorke sa rezultatom 36:12,6 što je njen novi osobni rekord.
Srebrne medalje osvojile su Petra Katanec za juniorke na 10 000m sa rezultatom 39:50,2 te Stella Bezak je u konkurenciji mlađih kadetkinja na 2000m sa rezultatom 11:47,2.
Josipa Krpan je u konkurenciji mlađih juniorki na 5000m osvojila brončanu medalju sa rezultatom 33:49,2. Boris Lacković je na 10 000m za seniore također osvojio brončanu medalju sa novim osobnim rekordom 57:39,2.