Kako se bliži kraj godine tako je u našem klubu održana Skupština kluba, proglašenje najboljih atletičara i atletičarki te prigodni domjenak.
Najboljim seniorima i seniorkama u 2023. godini proglašeni su Martin Marković i Marino Bloudek te Bojana Bjeljac i Marija Tolj.
Najbolji mlađi senior i mlađe seniorke su Ivan Jakob Košak te Veronika Drljačić i Lucija Leko.
Najbolji junior i juniorka su Nino Jambrešić i Lucija Grd.
Najbolji mlađi juniori i mlađa juniorka su Luka Vukobratović i Luka Supina Pomper te Vita Barbić.
Najbolji kadet i kadetkinje su Igor Šumak te Ivona Didović, Tena Sakač i Sara Jovanović.
Najbolji mlađi kadet i mlađe kadetkinje su Kristijan Štefić te Lana Horak i Roza Sesartić.
Atletičarima su također dodijeljena priznanja za državne rekorde, a osvajači su Stella Bezak (mlađe kadetski rekord na 2000m hodanje), Klara Kapac (mlađe juniorski rekord u štafeti 100-200-300-400m), Vita Barbić (mlađe juniorski rekord u bacanju koplja), Lucija Grd (juniorski rekord na 60m u dvorani), Nino Jambrešić (juniorski rekord na 1500m u dvorani), Veronika Drljačić (seniorski i ml. seniorski rekord na 200m u dvorani te seniorski rekord u štafeti 4x400m mix) te Bojana Bjeljac sa ukupno četiri rekorda; seniorski rekordi u dvorani na 3000m i 5000m te rekordi na otvorenom na 3000m i 10 000m.
Posebne nagrade dodijeljene su i Darku Hriberskom za doprinos razvoju AK Dinamo-Zrinjevac te Ivici Smolčiću za dugogodišnji predani rad i razvoj AK Dinamo-Zrinjevac.
Čestitke svim osvajačima priznanja i onima koji su ih bodrili na tom putu.
Sretan i blagoslovljen Božić te uspješnu novu 2023. godinu želi vam AK Dinamo-Zrinjevac.