U subotu, 27.1. održano je Prvenstvo Hrvatske za juniore u dvorani gdje su Dinamovci osvojili ukupno 6 medalja.
Naslov državne prvakinje osvojila je Olja Galić na 800m sa novim osobnim rekordom 2:11,13 što je ujedno i klupski juniorski rekord u dvorani. Naši bacači kugle osvojili su srebrne medalje, Hrvoje Šaravanja sa novim osobnim rekordom 14.98 i Vita Barbić sa hitcem od 12.37m.
Luka Vukobratović osvojio je brončanu medalji na 800m u vremenu 1:56,40 (PBd) isto kao i Magdalena Duvnjak u skoku u vis sa preskočenih 1.64m.
Muška i ženska štafeta 4x400m istrčale su nove klupske dvoranske rekorde. Ženska u sastavu Josipa Hriberski, Olja Galić, Iva Sušac, Klara Kapac osvojila je drugo mjesto sa rezultatom 3:56,86. Muška štafeta u sastavu Igor Šumak, Matej Toth, Luka Vukobratović, Martin Leopold sa vremenom 3:32,26 osvojila je šesto mjesto.
Dosta naših atletičara nastupilo je izvan konkurencije. Karlo Videka na 300m osvojio je drugo mjesto sa novim osobnim rekordom u dvorani 35,75 dok je u ženskoj utrci pobijedila Veronika Drljačić sa vremenom 39,59. Ina Cigić pobijedila je u utrci na 1500msa rezultatom 4:52,44. Uspješne su bile kadetkinje u utrci na 60m, drugo mjesto osvojila je Nina Dražin (8,17), odmah iza nje treće mjesto osvojila je Ivona Didović (8,22) dok je četvrto mjesto pripalo Rozi Sesartić (8,33). Sve tri istrčale su nove osobne rekorde. Helena Hren osvojila je drugo mjesto u utrci na 600msa rezultatom 1:44,28 (PBd).
Čestitke!