U subotu, 7. svibnja u Nairobiju je održan miting Continental Gold Tour serije. Među jakim imenima svjetske atletike našla se i naša Tihana Jeletić koja je skočila 1.80cm i osvojila peto mjesto. Prvo mjesto osvojila je Lara Zialor iz Velike Britanije sa rezultatom 1.91cm, drugo mjesto Oksana Okuneva iz Ukrajine sa preskočenih 1.19cm dok je treće mjesto pripalo njenoj sunarodnjakinji Kataryni Tabashnyyk sa prekočenih 1.88cm. Na ovom mitingu Hrvatska je imala još jednu predstavnicu, Anu Šimić koja je 1.75cm i sa tim rezultatom zauzela sedmo mjesto.
Riječ je najprestižnijoj seriji mitinga, odmah iza Dijamantne lige. U Nairobiju se održao treći po redu miting, a cijela Gold serija završava Memorijalom Borisa Hanžekovića, 11. rujna u Zagrebu. Ovo je sigurno velik uspjeh za našu Tihanu i njenog trenera. Čestitke i sretno u nastavku sezone.
Rezultate možete pogledati OVDJE