WA INDOOR TOUR SILVER BEOGRAD: 4 naše atletičarke među najboljima

15. veljače Beograd je bio domaćin WA Indoor Tour Silver serije mitinga. Među jakim imenima na startnim listama našle su se i četiri naše atletičarke.

Paola Borović je u troskoku zauzela treće mjesto sa rezultatom 13.13m. Lucija Grd nastavlja sa dobrom serijom nastupa pa je tako ovog puta 60m prepone istrčala za 8,22 i zauzela peto mjesto. Veronika Drljačić u utrci na 400m također je zauzela peto mjesto sa rezultatom 54,27 dok je Tihana Jeletić u skoku u vis osvojila četvrto mjesto sa preskočenih 179cm.

Čestitke našim atletičarkama i njihovim trenerima!

REZULTATI